Pasożyty i odrobaczanie

Pasożyty i odrobaczanie

     To, że większość ludzi ma pasożyty, to nie ulega wątpliwości, nawet jeśli to wydaje się niektórym niemożliwe, to tak jest i to jest fakt. Wczoraj kolejna osoba opowiedziała mi o namacalnych, wizualnych efektach kuracji odrobaczającej u swojego syna, kiedy to oznajmił jej, że wyszło z niego coś długiego i białego.  Niestety ludzie do póki nie zobaczą, to nie są przekonani do konieczności odrobaczania się.

                     

 

Często pacjenci pytają jak to jest, że kiedyś nikt nie mówił o odrobaczaniu się, że przecież pasożyty „chyba” są potrzebne?  Kiedyś  wszystko wyglądało inaczej, ludzie jedli co innego, pili co innego, oddychali innym powietrzem. W dzisiejszych czasach człowiek jako element natury ma za dużo obciążeń w postaci nieorganicznej, sztucznej, często wręcz trującej żywności, pije słodzone, sztuczne napoje, nadużywa substancji chemicznych w postaci farmaceutyków, wdycha zatrute powietrze. Organizm ludzki w tych czasach nie jest w stanie poradzić sobie z tymi wszystkimi obciążeniami, ma nieustannie dużo pracy, zmaga się z tym bez przerwy.  Do tego te pasożyty, które przecież objadają nas z tego co najcenniejsze, z wartości odżywczych, a do tego wydalają toksyny, bo przecież tak jak każda żywa istota muszą się wypróżniać. Mając świadomość tego, pozbądź się ich, oczyść się, co odciąży Twój organizm, i będzie on mógł tą energię, którą codziennie marnuje na walkę z pasożytami spożytkować na walkę z innymi patogenami, bo przecież są jeszcze wirusy, bakterie, grzyby itd., które są przyczyną wielu jednostek chorobowych.

Bardzo skuteczną i naturalną metodą odrobaczania dzieci i nie tylko dzieci jest podanie własnoręcznie zrobionej mikstury z czosnku i soku z kiszonych ogórków. Mikstura działa na wszelkie pasożyty, glisty ludzkie, tasiemce, owsiki.  Jak to się przyrządza:

10 główek czosnku oczywiście polskiego obrać i posiekać, zalać to wodą z kiszonych ogórków (nie kwaszonych ) tak aby były 2 cm soku na powierzchni. Tak przyrządzoną miksturę odstawiamy na 10 dni w ciemne miejsce zakręcając słoik.

Dawkowanie:

 • Dzieci powinny pić 5 ml na noc
 • Dorośli 10 ml na noc

Po około dwóch tygodniach powinny być efekty w postaci robali w kale. Niestety dzisiejsze toalety bez półki utrudniają nam dostrzeżenie intruza ale chyba nie wszyscy muszą i chcą to oglądać 😉

Powodzenie i efektywnego oczyszczania z robali.

 

13 komentarzy
 • Karolina
  Opublikowano 12:33h, 21 kwietnia Odpowiedz

  Podobno tez gotowanie łupin z owocu Granata przynosi rewelacyjne efekty. Łupiny trzeba zagotować w wodzie dość długo aż kolor wody zmieni się na brązowy, oczywiście przed tym należy te łupiny umyć łub sparzyć żeby pozbyć się chemii stosowanej w transporcie oraz wszelkiego rodzaju brudu. Podczas gotowania należy również doprowadzić do wrzenia. Smak jest okropny. Trudno jest przetrwać wypicie jednej łyżeczki, a powinno się trochę więcej..

 • Adaś
  Opublikowano 11:49h, 27 kwietnia Odpowiedz

  Od jakiego wieku dziecka można rozpocząć takie odrobaczanie? Czy warto je robić profilaktycznie, czy dopiero po stwierdzeniu (rozpoznaniu) problemu? I ewentualnie – jak często można praktykować taką kurację?

  W przypadku problemów z połykaniem takiej mikstury (nie wygląda to zbyt apetycznie) czy rozpuszczenie tego np. w 200 ml wody wpłynie na efektywność tego rozwiązania?

  Będę wdzięczny za odpowiedź na powyższe pytania, bo szukam alternatywy dla tabletek/proszków odrobaczających.

  • veganatura
   Opublikowano 13:17h, 13 maja Odpowiedz

   od ok 4 r.ż. można już podawać taką miksturę. Śmiało można rozcieńczyć to wodą, jeśli jest problem ze smakiem u małego dziecka. Ja uważam, że warto profilaktycznie podawać, to ma dużo szersze spektrum działania, niż tylko działanie na ewentualne pasożyty. Polecam.

 • Kornelia
  Opublikowano 13:10h, 26 lipca Odpowiedz

  Zaglądam tu po raz trzeci, raz szukałam informacji o odrobaczaniu dziecka, drugi raz zrobiłam miksturę z polecenia i trzeci raz chętnie zostawię komentarz. Generalnie mikstura ma okropny smak, ale przecież nikt nie mówił że smak czosnku połączonego z wodą z kiszonych ogórków będzie smakował jak ulubiony smak lodów.. Ogólnie ani moja babcia ani lekarz nie wiedzieli o takiej miksturze ale według ostatnich badań mojej córki okazało się, że przyniosła efekty. Także jako osoba która przetestowała ten „sok” mogę go polecić. Warto jednak zatkać nos przy piciu, zwłaszcza jeśli ktoś nie lubi czosnku.. Jednak dla zdrowia wszystko 🙂

 • Oczyszczona
  Opublikowano 18:16h, 26 lutego Odpowiedz

  Generalnie mikstura z czosnkiem i sokiem z kiszonek jest naprawdę bardzo skuteczna – łączy w sobie dwa domowe sposoby, które przez wiele osób stosowane są osobno (kuracja czosnkowa i kuracja kiszonkowa). Jedynym problemem tej metody jest naprawdę – przeraźliwy smak. O ile ja sama, spokojnie przełknę, o tyle – dla dzieciaków to największa z możliwych kar. No, ale cóż… czego nie robi się dla zdrowia.

  • Anna
   Opublikowano 15:52h, 24 stycznia Odpowiedz

   Zrobiłam tą miksturę, odrobaczamy się, dla mnie smak przeraźliwy, ale mój 8-latek powiedział, że smaczne:), kolega który go odwiedził, powąchał i stwierdził, że ładnie pachnie:) Dzieci to potrafią zaskakiwać:). Widzę już pierwsze efekty kuracji, jesteśmy na 9 dniu.

 • Katarzyna Skaza
  Opublikowano 10:26h, 26 stycznia Odpowiedz

  Cieszę się, że dzieciaki dają radę to pić:) Stosujcie 1 x w roku, to niesamowita profilaktyka zdrowotna.

 • Anna
  Opublikowano 08:18h, 13 maja Odpowiedz

  taka mikstura starcza dla1os dorosłej na miesiąc kuracji? trzeba podwoić proporcje jak dla 2lub 2i dziecka?

  • Katarzyna Skaza
   Opublikowano 10:50h, 18 maja Odpowiedz

   To jest na 1 osobę dorosłą, małe dziecko do 5 lat połowę dawki.

 • Grażyna
  Opublikowano 14:08h, 13 maja Odpowiedz

  To mają być główki czy ząbki czosnku?

  • Katarzyna Skaza
   Opublikowano 10:49h, 18 maja Odpowiedz

   Główki czosnku

 • Magdalena
  Opublikowano 00:15h, 04 sierpnia Odpowiedz

  Przez ile dni to stosować? Czy pasożyty wychodzą tylko z kałem?

 • Aldona Chrzan
  Opublikowano 19:03h, 25 października Odpowiedz

  Ile ma byc tej wody z kiszonej kapusty

Zostaw komentarz